Адвокат кримінальні справи

+38 067 566 66 69+38 050 383 13 90

Послуги адвоката по кримінальних справах

Досвідчений адвокат у кримінальних справах – затребуваний фахівець над ринком правових послуг, якого покладається величезна відповідальність і якому доводиться вирішувати найскладніші питання. Адже на відміну від господарських та цивільних справ у кримінальних справах на кону стоїть свобода клієнта та його репутація. Вибираючи адвоката у кримінальних справах, слід орієнтуватися на рівень кваліфікації, досвід спеціаліста та його репутацію серед колег.

Допомога на всіх етапах

Знадобитися підозрюваному, обвинуваченому, потерпілому та свідку

17

Років досвіду

Наші адвокати у кримінальних справах мають 17-річний досвід роботи у галузі
кримінальних справ.

ДТП з тілесними ушкодженнями або смертю, ухилення від сплати податків, злочини у виборчій сфері, незаконна приватизація нерухомості, контрабанда, доведення до банкрутства – це лише частина напрямів, якими займаються адвокати у кримінальних справах. При цьому адвокат кримінальний процес може знадобитися як підозрюваному, так і затриманому (у деяких випадках навіть свідку).

Найголовніше у разі виникнення проблем із законом – своєчасне звернення до адвоката у кримінальній справі. Не варто думати про те, що адвоката слід залучати безпосередньо до судового процесу – насправді запорукою успіху є грамотна позиція підозрюваного (найчастіше саме цей суб’єкт є клієнтом кримінального адвоката) та, відповідно, його адвоката на стадії досудового слідства. Якщо під час нього було допущено помилок, то виправити їх у суді вийде далеко не завжди. Саме стадія слідства є основною і саме під час неї адвокат у кримінальних справах Київ має можливість подавати відповідні скарги на дії слідчого, клопотання щодо проведення необхідних додаткових слідчих заходів, ініціювати питання збору доказів тощо. – згодом вони можуть суттєво вплинути на результат судового процесу.

Якщо Вам чи Вашому близькому потрібна допомога, то однозначно Вам потрібен найкращий адвокат у кримінальних справах від нашої компанії, а не безкоштовна правова допомога, яку за законом мають забезпечити правоохоронці.

Услуги криминального адвоката Киев
Своєчасна правова допомога нашої компанії – запорука успішного розгляду справи. Звернення до нас – це грамотно побудований захист (адвокат на допиті), бездоганно зібрана доказова база на користь обвинуваченого (захист адвокатом від звинувачення), відмінне знання кримінального законодавства та вміння апелювати фактами на користь клієнта на будь-якій стадії провадження, надання правової допомоги якщо викликали у якості свідка та багато іншого.

100% результат не може гарантувати ніхто, проте наші адвокати Києва у кримінальних справах – найкращі фахівці, які зроблять все можливе для захисту свого клієнта, пояснять усі можливі наслідки його ситуації, без прикрас та максимально об’єктивно. Кожен наш адвокат кримінальне право має за плечима величезний досвід та сотні відгуків задоволених клієнтів.
Незалежно від того, потрібна Вам допомога кримінального адвоката через те, що Ви потрапили в “неприємну” ситуацію і Вам звинувачують або Вас викликали до слідчого для надання свідчень – ми допоможемо. Терміновий виїзд на обшук, вихід адвоката в сізо, вирішення питання зі зміною запобіжного заходу, робота зі складанням процесуальної документації – це все до нас. Варто зазначити, що допомога адвоката у кримінальній справі може бути як разовою (консультація, підготовка адвокатського запиту чи іншого процесуального документа), так і надаватися у розрізі комплексної послуги (опрацювання стратегії взаємодії з органами, формування позиції тощо).

Адвокат

Послуги адвоката у кримінальних справах Київ

Послуги адвоката у кримінальних справах Київ мають сьогодні попит серед різних категорій громадян. Нехтувати необхідністю скрупульозного підходу до вибору представника Феміди для “супроводу” справи не варто. Низький рівень правової свідомості та відсутність компетентності в юридичних питаннях звичайних громадян не дозволяють їм навіть приблизно визначити результат процесу – вагомі на перший погляд підстави звільнення особи відкидаються наслідком, а незначні деталі можуть стати основою злагодженої позиції звинувачення та вирішити долю людини. Водночас поверхневе ставлення адвоката або помилка можуть стати критичними – зазвичай це має місце в роботі молодих фахівців або державних захисників, які не дуже й зацікавлені в роботі. Оформляючи замовлення на послуги адвоката з кримінальних справ у нашій компанії Ви застраховані від такого ставлення. Наші досвідчені фахівці забезпечують нагляд за дотриманням прав клієнта, процесуальних норм, швидку реакцію на непередбачені кроки другої сторони, своєчасне подання скарг, касацій, апеляцій від другої інстанції до ЄСПЛ та не лише. Окрім того, що ми можемо похвалитися великим переліком послуг та високим рівнем професіоналізму співробітників, ми маємо ще один плюс – послуги адвоката кримінальні справи надаються за доступними цінами для клієнтів.

Ми знаходимось

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 13

+38 067 566 66 69
+38 050 383 13 90