Вартість послуг адвоката у кримінальних справах

Зіткнувшись із проблемою, люди хочуть розуміти вартість послуг адвоката у кримінальних справах, аби розрахувати свої фінансові можливості.

Наші адвокати у кримінальних справах мають прозоре ціноутворення, на чолі якого завжди стоїть робота на результат.

 

Скільки коштує адвокат у кримінальних справах?

Послуга Вартість
Вартість супроводу однієї процесуальної/слідчої дії (допит, судове засідання, відвідування клієнта в СІЗО, ознайомлення з матеріалами справи) 5000 грн.
Терміновий виїзд адвоката на місце події (затримання) або на місце проведення обшуку 8000 грн.
Участь адвоката у кримінальних справах на слідстві під ключ 40000 грн.
Участь адвоката у кримінальних справах під час розгляду справи в суді (першої, апеляційної чи касаційної) однієї інстанції під ключ 40000 грн.
Спеціальний пакет вартості послуг адвоката у кримінальних справах на слідстві та в суді першої інстанції під ключ 60000 грн.

Потрібен адвокат?

Послуги адвоката з кримінальних справ вартість

Послуги адвоката у кримінальних справах вартість формується виходячи з величезної кількості різних факторів, тому відразу сказати скільки коштує адвокат у кримінальних справах практично неможливо. Звичайно, коли йдеться про консультацію або складання процесуального документа, то це одне. Але коли цікавить вартість послуг адвоката у кримінальних справах у розрізі комплексного ведення справи, то тут дуже складно. Ціна формується виходячи зі спеціалізації справи (ДТП, контрабанда, грабіж, розбій, завдання тяжких тілесних ушкоджень, ухилення від сплати податків тощо), статусу суб’єкта звернення за правовою допомогою (спектр послуг досить широкий і не завжди юридичний супровід необхідний обвинуваченому або підозрюваному), складності ситуації, своєчасності звернення до фахівця і не лише.

Варто зазначити, що розцінки послуг кримінального адвоката зазвичай нижчі у випадках, коли ситуація не запущена і спеціаліст “входить” у справу вчасно. Іноді спроби людини допомогти собі самостійно або звернення до низькооплачуваних і недосвідчених захисників призводять до непоправного результату – програних справ, втрачених грошей, майна, витраченого часу і не тільки. Ми не говоритимемо, що у нас найнижчі ціни на ринку послуг у галузі юриспруденції – швидше за все ні, адже кваліфікована юридична допомога не може коштувати дешево. Людині, яка надає послуги консалтингу та захисту в галузі кримінального права необхідно регулярно підвищувати свою кваліфікацію, невпинно розвиватися у вибраному напрямку та постійно відстежувати всі новели законодавства, тому її праця має бути оплачена належним чином. Інша справа – ми надаємо доступні ціни на послуги адвоката у кримінальних справах. У нас ціни послуг кримінального адвоката близькі до нижньої межі цінового коридору їхньої вартості.

Скільки коштує адвокат у кримінальних справах України

Кожен адвокат у кримінальних справах Київ ціни встановлює виходячи зі складності завдання, яке стоїть перед ним. Найкращий адвокат у кримінальних справах нашої компанії може допомогти з:

  • оформленням, поданням запитів, заперечень, відводів, прохань до суду;
  • залученням технічних фахівців, експертів;
  • нагляд за дотриманням прав клієнта, процесуальних норм;
  • пошуком свідків, узгодженням свідчень і не лише.

Також у нас є фіксовані ціни на адвокатів у кримінальних справах на виїзд адвоката для проведення окремої процесуальної дії, участь адвоката у кримінальній справі під час слідства, участь адвоката у кримінальній справі під ключ в одній інстанції (першій, апеляції чи касації) тощо. . Уточнити скільки коштує адвокат у кримінальних справах Україна можна по телефону або надіславши запит на електронну пошту компанії, вказану в розділі “Контакти”.

Очевидно, що вартість послуг кримінального адвоката є важливим параметром при виборі захисника, проте не варто орієнтуватися виключно на нього. Щоб допит свідка, терміновий виїзд на обшук та інші процесуальні дії пройшли “успішно” для клієнта, важливо, щоб на них був присутній висококласний фахівець, який бездоганно знає законодавство, знається на правових колізіях і може знайти вихід із будь-якої ситуації буквально моментально. Адже важливо, щоб гроші були витрачені з толком, а не просто в меншій кількості.

Адвокат

Ми знаходимось

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 13

+38 067 566 66 69
+38 050 383 13 90